Зелена технологія
відновлення

акумуляторних
батарей

Ваші акумулятори

служитимуть довго

Ми обслуговуємо, ремонтуємо та відновлюємо

усі типи свинцево-кислотних акумуляторів

без залежності технології виготовлення та типу електроліту (рідку, гелеві, AGM)

truck.png

Для вантажівок →

auto.png

Для легкових авто →

bike.png

Для мотоциклів →

Контроль стану АКБ є однією з важливих операцій технічного обслуговування автомобіля

Чотири дії які потрібно  робити регулярно автовласнику (хоча б двічі на рік – перед зимовим та літнім періодами) щоб акумулятор на його автомобілі служив довго:

free-icon-generator-green.png

Робота генератора

Перевірити стан генератора та електрообладнання авто. Напруга для зарядки акумулятора має бути в межах 13,9 - 14,4В

free-icon-wrench-3246845.png

Зовнішній вигляд

Перевірити зовнішній вигляд акумуляторної батареї – чистоту й цілісність корпусу, стан клем – вони мають бути змащеними та не окисленими

free-icon-car-battery-pkuut.png

Рівень заряду

Перевірити ступінь зарядки АКБ (не менше 12,6В) і в разі необхідності зарядити зовнішніми зарядними пристроями або довгою поїздкою (білше 4 годин) через генератор автомобіля.

free-icon-water-level-8923509.png

Стан електроліту

Для АКБ, що обслуговуються перевірити рівень електроліту, він має бути не нижче позначки MIN та його густину - не менше 1,25г/см³ та не більше 1,29г/см³. Якщо рівень нижче або густина вище 1,29г/см³, то долити дистильованої води. Якщо густина менше 1,25г/см³ зарядити АКБ, або звернутися в сервісну компанію.

Чому краще відновити акумулятор ніж купляти новий?

01

Зменшення витрат

Відновлення акумуляторів є значно дешевшою альтернативою заміні новими. Це дозволяє економити кошти, особливо у випадках, коли акумулятори використовуються великими кількостями, наприклад, у комерційних або промислових застосуваннях.

 

02

Екологічна доцільність

Відновлення акумуляторів є екологічно вигідним, оскільки воно допомагає зменшити кількість відходів та споживання природних ресурсів, що сприяє збереженню довкілля.

03

Відновлення продуктивності

Після тривалого використання акумулятори можуть втрачати свою продуктивність і не забезпечувати достатньої ємності чи часу роботи. Відновлення акумуляторів може відновити їхню продуктивність, забезпечуючи більш тривалу роботу без необхідності придбання нових акумуляторів.

04

Збереження ресурсів

ВІдновлення акумуляторів дозволяє зберегти цінні ресурси, такі як метали і матеріали, які використовуються в їх виробництві. Це сприяє більш ефективному використанню ресурсів та зменшує залежність від видобутку нових матеріалів.

05

Мінімізація відходів

Відновлення акумуляторів допомагає уникнути викидання старих акумуляторів, що може призвести до забруднення навколишнього середовища. Це сприяє збереженню природи та зменшенню кількості відходів.

ІНСТРУКЦІЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВТОМОБІЛЬНИХ АКБ

1

Акумуляторна батарея має бути ЗАВЖДИ повністю заряджена

Правильна експлуатація АКБ передбачає режим безперервного підзарядки акумулятора. Якщо акумулятор повністю розрядився, потрібно в найкоротші терміни його зарядити, тому що це призводить до зменшення ємності батареї

2

Автомобільний генератор має бути справний

Генератор автомобіля повинен видавати напругу для зарядки акумулятора в межах 13,9 - 14,4В, а акумуляторна батарея в стані повної зарядки при непрацюючому двигуні показувати не менше 12,6В. Якщо напруга менша – потрібно звернутися до сервісної компанії для ремонту генератора.

3

Уникайте глибокого розряду

Потрібно уникати глибокого розряду акумулятора (просідання напруги менше ніж 10,2В). Таке може трапитися, якщо при неробочому двигуні довго використовувати включені споживачі електроенергії такі як фари, сигналізацію, кондиціонер, радіо програвач, тощо. Не всі стандартні зарядні пристрої можуть почати заряд АКБ якщо рівень його напруги впав нижче 10,2

4

Тримайте акумулятор в чистоті

Поверхня акумулятора має бути чистою. Своєчасно очищайте його корпус від бруду, а клеми – від оксидів. Бруд забиває отвори для вентиляції, а оксиди клем призводять до втрати напруги в з'єднаннях. Все це зумовлює саморозряду батареї, а розряд - сульфатацію (утворення кристалів солі) пластин.

5

Відстежуй стан електроліту

Рівень електроліту має бути на достатньому рівні, а його густина не менше 1,25 г/см³ та не більше 1,29 г/см³

6

Монтаж акумулятора

Акумулятор має бути надійно закріплений. Це зменшує зайву вібрацію акумулятора та його механічне руйнування.

7

Не переохолоджуйте акумулятор

7. В холодну пору року не можна залишати на морозі частково заряджений акумулятор. Це може призвести до замерзання електроліту та пошкодження корпусу батареї

8

Не перегрівайте акумулятор

В гарячу пору року не можна перегрівати АКБ більше 45 градусів Цельсія. З цього температурного рівня прискорюється процес утворення солей на поверхні пластин, а температура більше 60 градусів є критичною - робота в такому температурному режимі може призвести до руйнування пластин та осипання активної маси.

SendPulse logoНадано SendPulse